1 Ekim 2013 Salı

buluşmaya giderken ne giyilmeli

Erkekler nasıl giyimden hoşlanır, buluşmaya giderken ne giyilmelidir, hoş ve şık bir bayan olmak için nasıl giyinilir, erkekleri etkilemek ve beğenilmek için neler giymeliyiz? Sevgiliyle buluşmaya gitmek için nasıl hazırlanmalıyız? Nasıl giyinen kadınlar erkeklerin dikkatini çekiyor biliyor musunuz?

 

Size belki şaşırtıcı gelebilir, ama pek çok erkek açıkta bırakılmış boyun ve omzu, bacak dekoltesinden daha seksi buluyor.
Tek omuzlu elbise ya da bluz, erkeklerin arzularını ayağa kaldırmak için doğrusu iyi bir seçim gibi görünüyor. Basit görünme kaygısı taşıyorsanız hatırlatalım: Tek omuzlu bir bluzu skinny jean ile rahatlıkla giyebilir, hafif spor bir hava da katabilirsiniz giyiminize. Ya da seksi bir mini etekle…
İnanın ya da inanmayın, dar bir etek ve yüksek topuklar erkekler için çok cezp edici görünebilir ama aslında dar bir pantolon ve botlar çok daha etkilidir. Bu kombin erkeklere, bunu giyen kızların çok rahat ve kolayca her şeyden zevk alan kadınlar oldukları mesajını verir. İstediği her şeyi yiyen ve sürekli rejim yapmak zorunda olmayan bu kadınlar, birlikte güzelce vakit geçirmenin mümkün olduğu kadınlardır.
Her kadın şık bir siyah gece elbisesine sahip olmalı. Eğer böyle bir elbiseniz yoksa alışveriş zamanı demektir. Vücudunuzun kıvrımlarını saran ancak vücudunuza yapışmayan bir elbise seçmelisiniz.
Dizlerinizin biraz üzerinde bir elbise uzunluğu doğrusu oldukça ideal! Çünkü bu uzunluktaki bir elbiseyi her yerde giyebilirsiniz.
Siyah botlar, fit duran bir pantolon, casual bir tişört ve deri ceket. Bu kadının basit ama güzel seçimler yapabildiğinin işaretidir. Böylesi sıradan bir kombinle bile mükemmel görünmeyi başaran bir kadın, elbette her erkeğin hayallerini süsler.
Hem spor, hem çok şık. İki tarzı da üzerinde başarıyla kombinleyebilen bu kadınlar, her yere ve her ortama uyum sağlayabilen ve kendilerini çok kolay kabullendiren kadınlardır. Özellikle sporla uğraşan erkekler için böyle bir kombinden daha iyisi yoktur. Eğer siz de bir sporcunun dikkatini çekmek istiyorsanız, artık ne giymeniz gerektiğini biliyorsunuz.
Kadınlar yüksek topuklu ayakkabıları severler. Ve inanın, erkekler de öyle… Sadece rahatça yürümenize engel olacak kadar yüksek olmadıklarından emin olun, yeter!
Ortalama 8 cm’lik topuk boyu pek çok kadın için ideal bir ölçü. Bakımlı ve ojeli ayak parmaklarınızı gösteren bir açık ayakkabı ya da bantlı şık bir sandalet de oldukça çekici ve seksi görünmenizi sağlayabilir.
Birkaç kelimeyle ifade etmeye çalışalım. Mini, dar bir elbise. Nasıl kötü görünebilirsiniz ki. Eğlenmeyi ve şık giyinmeyi seven bir sevgiliniz varsa, onun kalbini çalacak elbise kesinlikle budur. Marilyn Monroe’nun mazgalların üzerinde eteğini tutmaya çalışırkenki görüntüsünü hatırlıyor musunuz? Eğer bu elbise bir erkeğin kalbini çalmaz diyorsanız, bu görüntüleri tekrar tekrar izleyin. Hem eğlenceli, hem de seksi kadınların vazgeçilmez, olmazsa olmaz parçalarından olan bu elbiseyle etkilenmeyecek bir erkek tanımıyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder